| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am o factura de platit la curent(e-on).
Tin sa precizez ca maine trec cele 50 de zile de cand nu am platit-o, cat timp mai am sa o platesc pana sa vina sa imi taie lumina? Nu am mai avut niciodata facturi restante si mai am o saptamana pana iau salariul..cine ma poate ajuta cu un raspuns..multumesc frumos
scuze daca am gresit categoria

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ia si suna-i si spune-le exact cand platesti si te noteaza gen sa nu ii trimita pe aia sa te deconteze.
Cand platesti ii suni iar si le trimiti si dovada platii.
Cu astia de la gaze si lumina NU te joci si problema nu e ca iti taie ci faptul ca dupa trebuie sa platesti RECONECTAREA si nu e o suma mica plus ca trebuie sa le trimiti iar documente etc si eventual dat si o garantie in baniwinking

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Suna-i si spune-le exact cand platesti poate te vor trece pe caiet exact ca la crasma din sat. Mai negociaza si tu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Fratele meu scuza-ma dar vezi ca eu nu am zis nimic de mamica asa ca ai mare girja da, limbaju. Daca vrei sa imi dai replica poti sa o faci in alte feluri.

| InvatamProgramare a răspuns:

Cred ca 60 de zile