| Dannyel22 a întrebat:

Salut, am o intrebare, dețin o drujba chinezească de aproape 1 an si acum am vrut sa tai cu ea niste lemne si nu mai taie aproape deloc. Am schimbat si lanțul cu unul nou si degeaba, scoate un fum albastru cand o accelerez in lemn si nu taie ca si cum ar merge in gol, face doar un mic șanț in lemn.

2 răspunsuri:
| laeimbrea a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci, asa sunt astea chinezesti...

| LupulCarpatic a răspuns:

Dacă e chinezeasca poți să o arunci, mai bine îți iei una originală care e mai scumpă dar ai siguranța că nu se strica și își face treaba