| Alex9000 a întrebat:

Cati saci de ciment si de var trebuie pentru a tencui 80 m patrati?

1 răspuns:
| geo69 a răspuns:

De ce nu folosesti mai bine multibat si nisip? Este mult mai usor, iar pentru a afla cati saci trebuie, mergi pana la un depozit de materiale de constructie...vei afla acolo exact cat trebuie iar daca iei mai multi poti ruga gestionarul sa-ti primeasca inapoi cu conditia sa nu fie deteriorati sacii ramasi.Nu as crede sa te refuze, pentru ca este un produs vandabil.