| antoadric a întrebat:

Salut, cei care știți din experiența acumulată as dori sa pun o centrala pe peleti, știți careva care ar fi cea mai buna? Sau ce știți ce cele care merg și cu lemn și peleti și cărbune dacă dau randament mulțumesc celor care răspundeți

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă-ți iei, să ai criteriu principal CALITATEA nu prețul, orientează-te către producători consacrați și garanție lungă!

| SfaturiDiverse a răspuns:

Obligatoriu ca centrala pe peleti sa fie cu autocuratare cu compresor. Este nevoie de ceva spatiu pentru instalare.