| Nasturica_Catalin_1997 a întrebat:

Cine a făcut recent casa la tara si imi poate spune cam cât la costat. Sau cine are idee de asta. Ma gandesc la 2 camere, baie, bucătărie, sufragerie + o camera pentru centrala(pe lemne)
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Marbea a răspuns:

Eu mi-am facut casa, are living, dormitor bucatarie si baie. Am facut doar semineu, probabil voi completa cu incalzire electrica, oricum nu prea cred ca voi locui acolo permanent. Interior si exterior este gata, mai am sa termin terasa si sa o mobilez. Pana acum am cheltuit 150.000 lei, nu stiu in euro pentru ca tot am facut treptat incepand cu 2013, dar nu am luat materiale ieftine.
Oricum cred ca ar trebui sa te gandesti cam la 35.000 - 40.000 euro.

| Nasturica_Catalin_1997 explică (pentru Marbea):

Totusi cred ca e foarte mult la ce spui tu. Ai cumparat si terenul sau il aveai deja?

| Marbea a răspuns (pentru Nasturica_Catalin_1997):

Il aveam.