| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, exista scaune de gaming sau de birou la care se poate ridica/regla mai sus fara sa ma ridic pe el ca nu am chef cand mai stau sa ma ridic pentru asta si imi si place sa ma ridice.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu daca exista asa ceva.
Inseamna ca esti cam lenes daca nici macar atata lucru nu vrei sa faci.

| Simpatic a răspuns:

Tu cred ca ai vrea un scaun electronic pe care sa apesi un buton sau pe o telecomanda si sa te ridice el, cu siguranta in lume exista astfel de scaune dar nu de gaming! Oricum pretul unui astfel de scaun incepe de la cateva mii de euro!
Pe scurt scaunele de gaming nu au asa ceva sistem electronic care sa te ridice el!