| MrTech1HD a întrebat:

Salut! Nu sunt sudor de meserie, am sudat doar o data în 25 de ani de viata și au apărut și niște situații care cer niște afturi de sudura, sau o sudura mai mica, nu ceva wow și profi cum fac cei de meserie. Ma tot uitam pe eMAG și optez între Almaz SP300D și Campion Fachmann 395 DK. Poate ma ajuta cineva care se pricepe, care ar fi mai recomandat? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Pot doar sa zic ca ambele sunt pline de piese chinezesti contrafacute.
Miracolul este ca functioneaza cat de cat.
Nu as lua asa ceva nici daca mi s-ar oferi gratis.

| MrTech1HD explică (pentru KovacsB):

Și ce ai recomanda?

| KovacsB a răspuns (pentru MrTech1HD):

Eu de tavaleala mi-am luat un Bester.Este facut sub licenta Lincoln Electric.

| GianinaMateiuc a răspuns:

Ia ce e mai scump ca-i bun.