| Danyklss a întrebat:

Salut lume, stie cineva, sau daca se pricepe cineva sa imi spuna si mie cat m-ar costa un garaj pentru un atv, dimensiunea garajului sa fie de 5x4m, OSB pe pereti cu acoperis in 2 ape, placa de beton de 10 cm jos si tabla pe acoperis? Dau funda mersi!

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

5x4?! Pentru un atv? Abia am văzut mașini cu garaj de dimensiunea asta laughing
4000-5000+lei

| Danyklss explică (pentru Catrice):

Pai atv ul e un cf moto si are 2.4m lungime si 1.2 latime, si vreau in spate sa las si un mic banc de lucru, plus ca vreau sa am mult spatiu pe margini sa pot lucra pe la atv