| Girly97 a întrebat:

Salut! Noi avem curentul electric la Enel si gazele naturale la ENGIE dar am ales un pachet special la ENGIE de electricitate si gaze naturale care am inteles ca va deveni activ de la 1 mai. Nu stim daca ENGIE a instiintat Enel in legatura cu modificarea. Putem sa reziliem acum contractul cu Enel?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Engie se va ocupa de tot. Nu te pune sa reziliezi nimic, altfel risti sa ramai fara curent cateva zile.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Transferul se va face automat. Nu trebuie sa faci nimic!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si noi de unde sa stim, mergi la Enel si îtreaba i pe ei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

V ati obisnuit prost sa pune ti aici orice idiotenie va trece prin cap, ai doua picioare un cap si o gura, mergi frumos la enel si află ce zic ăia numai astepta mura in gură totul ca nu ai 2 ani ce naiba.

| NunuNini a răspuns:

Cum spune @regis, ENGIE se ocupa de tot. Daca te duci la Enel, te vor zapaci de cap sa ramai la ei. Stai acasa.