| Maty1111111 a întrebat:

Salut. Știe cineva vreo firma care ma poate ajuta sa mut un produs dintr-un apartament din București într-o alta localitate? Adică am nevoie sa car o lada frigorifica din București și sa o mut la țară, dar e destul de grea evident și nu am nici mașină.

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Orice firma de curierat.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru regis):

Http://www.getax.ro/

insa regis a raspuns corect, toate firmele de curierat au optiuni si pentru obiecte grele si vin dupa ele la tine acasa, chiar s-ar putea sa fie mai ieftin decat getax-ul care aloca o masina numai pentru tine si aia nu face nimic altceva decat transportul tau

ia firmele de curierat la rand:
https://www.google.com/search?q=firma+curierat
si da telefoane, asa poti sa intrebi si de preturi, direct

| Violleta2022 a răspuns:

Contactezi o firma de transport mobilier, care fac si asemenea transporturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Aici :
https://www.transport-marfa-mobila.ro/