| Anonim420420 a întrebat:

am o casa cu 10 camere (4 din ele nu sunt construite, adica sunt dar sunt in stare proasta si trebuie lucrat la ele), momentan 6 camere sunt amenajate. Acele 4 camere sunt in plus, dar nu vreau sa le las asa, sa ramana casa neconstruita complet, ce as putea face in acele camere? deoarece doresc sa le amenajez.

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Eu pe cea mai mare as transforma-o in dressing. Dar nu un simplu depozit de dulapuri, ci unul complet, incluzand cosul de rufe murdare, masina de spalat, uscatorul de haine, masa de calcat. Astfel in restul casei va fi mereu ordine, hainele parasind aceasta incapere numai imbracate.
Pentru celelalte, depinde de hobbyurile familiei si de ce simti ca iti lipseste. Poti amenaja de exemplu o camera de fitness, o camera de joaca pentru copii, un home cinema, o camera de oaspeti...

| Holiday a răspuns:

1. Biblioteca
2. Birou
3. Masa de biliard/snooker si barulet
4. Sauna

| Bogdiy14 a răspuns:

Depinde de marime, depinde de stare, depinde de ce ai nevoie. Poti face o camara sau o camera de musafiri sau o baie (cu cat mai multe bai cu ata mai bine) nu putem sa te ajuta. Daca nu primim mai multe detalii

| Andreeeeeeeea2000 a răspuns:

Dormitoare (poate ai familie numerosa) sau într-o cameră (daca ai copii) o camera de joacă unde sa isi petreacă timpul.O altă idee ar fi să le Pui la punct si le poti închiria si mai câștigi un ban.

| USwinter a răspuns:

Camera de joaca, jocuri
Camera de constructie(in care poti construi decoratiuni pentru casa sau dulapioare sau poti crea haine etc.)
Un studio
O garderoba plina cu haine si incaltaminte sa te simti ca Barbie!