| Qweerrrtttyyy a întrebat:

Vreau sa scap de paianjenii din casa... Gasesc de obicei in baie sau in spatele biroului. Vreau o metoda eficienta sa scap cat mai repede. Vreau sa spuna cineva care a folosit acea metoda si sigur a scapat de ei. Mutlumesc

Răspuns Câştigător
| Goddess23 a răspuns:

Cauta sursa de unde vin paianjenii. De obicei ies prin crapaturi aerisiri deci incearca sa aspiri locul si apoi pune intr-un spray(recipiente de la solutii de geam) otet si zeama de lamaie si nu o sa mai ai paianjeni. Eu am folosit pentru gandaci de bucatarie si furnici si a functionat.

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Vrei sa scapi de fiinta de care si Biblia spune ca se afla peste tot, chiar si in casa imparatilor... happy Mai greu, pentru ca scapi de cei de acum, ca mai apoi sa apara altii.