| GeorgeOG19 a întrebat:

Salut, trebuie sa fac niste pavele de beton 30×30×7cm care sa aiba la suprafata pietris spalat de rau.Intrebarea mea este cat sa cer pe ele? Pe mp sau pe buc? Nu pot cere cat firmele de pavaje.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Socoteste toate cheltuielile, adauga o marja de profit de cca 10% si vezi daca pretul este mai mic decat la firme.
Vezi ca trebuie sa fii in legalitate, cel putin persoana fizica autorizata, altfel te faci vinovat de evaziune fiscala.