| mihela94 a întrebat:

Se pot pune pavele peste alei din beton?

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Da, dar tot pe strat de nisip. Întinzi nisipul peste beton, apoi pui pavelele.

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca ai beton ceti mai trebuie pavele laughing bani irositi aiurea,evantual daca tot vrei sa cheltui ceva bani pune asfalt, ala protejeaza betonu, pe cand pavelele deloc.
Ce idei mai au romanii, pun beton si apoi vor pavele laughing te doare mintea si alta nu, tara arde si babele stau pe sant laughing
asa-i cand esti sarac, mai esti si sarac cu duhu laughing

| mihela94 explică (pentru relian):

Vai da ce inteligent esti tu, unde ai fost pana acum ca sa ne luminezi?
La casa lui, omul face ce vrea si cu banii si cu restul. Asa ca poti sa te abtii ca esti in plus daca nu poti ajuta cu un raspuns util.

| relian a răspuns (pentru mihela94):

Eu am spus cum este bine, tu normal facu cum doresti, deci in oc sa multumesti vii si mai iei la sula laughing frumos, tipic romanesc.

| BlackLight1987 a răspuns:

Dacă pui nisip in prealabil.