| MrEvil89 a întrebat:

zilele trecute sudam cu un aparat de sudura tip invertot einhell si deodata se ia curentul.verific, sarise o siguranta.pun siguranta pornesc aparatul in sec 2 se ia iar curentul.mai incerc iar patesc la fel.sa fie o problema cu aparatul de sudura? il am de 2 ani dar nu am sudat mult cu el nici pana acum nici zilele trecute. funda

Răspuns Câştigător
| JohnyMoga a răspuns:

Posibil sa ai curent slab sa sara siguranta cand e supra solocitat curentul normal aparatele de sudura se pun la curent trifazic dar dai amperajul mai mic si incearca big grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat