| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salutari comunitate, am schimbat usa de la bucatarie cu o usa pvc termopan si are un geam foarte mare, cum pot pune o perdea pe usa sa nu se vada de afara in bucatarie? Voi cum ati procedat?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Există o groaza de soluții care se lipesc pe termopan, rulouri, perdele samd.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu i ti trebuie perdea, pui un autocolant, trebuia sa faci usa cu geam mat

| mihai69 a răspuns:

Pui folie.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti pune autocolant mat, gasesti la Dedeman, Leroy etc. Sau pentru moment, poti apela rapid la carlige autoadezive, lipite pe usa, iar de ele sa agati o perdea care are gaici de prindere.

| relian a răspuns:

Trebuia sa puna geam mat, asa se pune la baie sau unde nu doresti sa se vada.Dar astea se pun la ferestrte, usi cu fererstre numai la romani am vazut laughing deci usa aia nu trebuie sa aiba geam, nu vad pentru ce o usa ar trebuie sa aiba geam, pentru asta ai ferestre, acolo ai geamuri.

Deci ai facut o usa ca la neoameni, na ce sa faci si tu daca esti roman laughing
Pune o folie de aia mai inchisa la culoare asa cum se pun la masini, o montezi singur, nu e nevoie de nimic, apa si atit. Folia aia ce se pune la geamuri la masini si la geamuri la ferestre, asta ar fi cea mai buna solitie.

| VoidEternal a răspuns:

Autocolant semitransparent.

| Andreea99911818181 a răspuns:

Ca sa nu strici aiurea gemul usii si usa cu un autocolant care se va face urat in timp, cumpara un stor ( un rulou ) grn jaluzea. Sigur stii despre ce vb

https://www.googleadservices.com/......agead/aclk