| lianaiovan a întrebat:

Scuze daca am gresit categoria! As vrea sa intreb ceva si stiu ca o sa vi se para foarte foarte amuzant. Ei bine si eu cred ca este amuzant, deci sa trecem la intrebare:... Gainile fac pipi? laughing)

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Fac, dar impreuna cu excrementele. Adica fac si caca si pipi simultan, prin cloaca, cloaca este cavitate a corpului in care se deschid tubul digestiv, conductele genitale si urinare.

4 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Fac si treaba mare si a mica in acelasi timp.

| miuuuuxd a răspuns:

Gainile, alaturi de restul pasarilor fac gainat, adica si pipi si treaba mare in acelasi timp.

| lianaiovan explică:

Ahaa intrebam pentru ca am gaini si nu le-am vazut niciodata sa faca pipi laughing

| Ilie_Cristi_1987 a răspuns:

Practic....nu....cred