| adelina_turturica a întrebat:

Stau la casa, insa am un teren foarte mic, de 300mp in care e cuprinsa si casa. Spatiul e mic, am si un garaj si a fost si cimentat de catre vechii proprietari. Acum as vrea sa fac o schimbare, mi-ar placea mai multa verdetea. Cum inlatur asfaltul/cimentul turnat in curte? Va trebui neaparat sa chem pe cineva cu un pikamer, nu? Exista si alta modalitate?

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Cu un miniexcavator, de obicei cei care transporta moloz au si utilajele potrivite