| CARMENCITA a întrebat:

Stiti vreun site unde sa-mi explice cum se face un suport de agatat pe perete pe care sa pun un ghiveci mic cu o floare ca nu gasesc? Poate fi si in engleza.Sau daca stiti din ce as putea face si cum ceva sa pot agata de perete de un cui un ghiveci mic.Nu se mai gasesc de cumparat suporturi din lemn sau fier forjat de agatat ghivecele decat dreptunghiulare si se prind altfel.Am unul vechi din fier, dar mai imi trebuiesc 2.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| florys_1879 a răspuns:

Necesar materiale: 2 bucati de lemn, pal de 20x15 cm si un triunghi echilateral de 15x15xXX tot din acelasi material. aprox 6 holzsuruburi pentru a le imbina si o deschizatoare de la o doza de aluminiu de bautura racoritoare, bere etc pe post de agatatoare. Cam atat, aa si mult succes.

| doneamiha a răspuns:

Gasesti ghiveci din fier forjat aici http://www.pasaj.ro