| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa cumpar urgent o mobila bunicica, nu am bani de lemn masiv sau alte materiale scumpe. Daca aveti recomandari le astept. Gasisem ceva pe eMAG si jysk dar imi e cam teama ca nu o sa fie ca in poze si o sa cedeze repede.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

DU-TE la Jysk, nu o să regreți

| gabicoo a răspuns:

La Jysk au mobilă la pachet produsă în Danemarca. E de calitate. Garantez!
Partea mai puțin plăcută e că trebuie să o montezi singur sau mai bine să aduci pe cineva care se pricepe.
Succes la shopping!
happy

| cosmin1324 a răspuns:

Pe eMAG poti returna mobila daca nu arata ca in poza

| Crylia a răspuns:

Daca locuiesti pe langa Bucuresti, poti da o tura si pe la ikea laughing

| anonim_4396 explică (pentru Crylia):

Ăștia vând puzzle

| Adyyy123456789 a răspuns:

Daca inca mai cauti, vezi ca si lemn masiv e ok ca si pret in zilele astea. Cauta la https://mobilapremium.ro happy