| RAY a întrebat:

Un apicultor pe aici?

13 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Vrei sa te apuci de buiness?laughing

| RAY explică (pentru HadesSs):

Vreau sa numai ma urmareasca albinele cand ies afara, sunt nebune

| HadesSs a răspuns (pentru RAY):

laughing esti dulce dragul de tine

| HadesSs a răspuns:

Evita parfumurile dulci asta le atrage happy

| RAY explică (pentru HadesSs):

Nu ma dau cu asa ceva

| HadesSs a răspuns (pentru RAY):

Nu te dai cu parfum sau deodorant?

| RAY explică (pentru HadesSs):

Doar sprey si ala are aluminiu =cancer de piele, deodorant =noduli =cancer, ba da o sa ma dau ca vine caldura dar incerc sa nu exageresez, mai dau in cancer

| HadesSs a răspuns (pentru RAY):

Mai bine sa puti a?laughing))) Nu mai baga toate prostiile in seama trebuie sa mori pana la urma de la ceva laughing

| RAY explică (pentru HadesSs):

O vecina din curte chiar a avut noduli, da ai dreptate, decat sa puti

| Krax256 a răspuns:

Doar un motocultor. Sau astepti doar o confirmare?

| RAY explică (pentru Krax256):

Sau indragostit albinele de mine si tot roiesc in jurul meu

| Krax256 a răspuns:

Albina e si ea om cum e floarea pui de pom. Asa ca mai bine te duci sa le aduni si sa le bagi in casa cel putin cand e frig. Ingrijeste-le si o sa-ti fie recunoscatoare.

| HadesSs a răspuns (pentru Krax256):

laughing)))))) buna asta