| afrodita3333 a întrebat:

Unde credeti ca e mai bine sa merg la facultate in Bucuresti sau in Cluj sau Iasi?

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

La Cluj! --- oamenii au mai mult bun simt.

| Dark13 a răspuns:

La cluj toti vreau Bucuresti ca e mai specializat dar si la Cluj e ff bine dar si la Iasi dar te sfatuiesc sa mergi Cluj

| BubbleShoot a răspuns:

Bucurestii.sunt mai multe oportunitati. daca vrei sa iti iei si un job pe timp de vara. este ok.si este mai complexa si facultatea. funda?

| thelordofthedrinks a răspuns:

Am auzit ca la Cluj sunt oameni foarte ok.

| quartz1999 a răspuns:

Eu sunt la Bucuresti si este foarte bine. Bucuresti=viata super de student.

| yofrumushika a răspuns:

Si tu vrei sa mergi la facultate si nici nu sti sa scriibig grinbig grin