| UserName250000 a întrebat:

User: #441 (Andrei_Cristian)
Salut happy Am un caine de tot ***, latra atat de des incat nici macar nu pot sa fac video tutoriale sau gameplay-uri cu voce. Tot timpul latra din nimic, in cele mai multe cazuri nu trece nimic si nimeni pe strada si nu e nimic in curte. Ce pot sa fac cu cainele meu? E un bichon maltez. Am vazut si alti youtuberi care au caini, dar nu se intampla cum mi se intampla mie.

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Care-i faza cu "User: #441... "?

| Vikaa a răspuns (pentru LPCTSTR):

Din cauza unor prosti ca el care nu si-au educat cateii, au ajuns bietele animalute pe strada si mai apoi calcate de masini sau luate de hingheri.

| Justme1997 a răspuns:

Mai bine te joci cu cainele si lasi Youtube-ul

| Adry05 a răspuns (pentru Justme1997):

Da trebuie să se joace 24 din 24 cu cățelul? de unde știi că nu stă cu el și nu se joacă? laughing

| Justme1997 a răspuns (pentru Adry05):

Nu stiu, am zis si eu laughing nu am ce sa ii faci câinelui, ii arunci o jucărie poate

| TheGentleman a răspuns:

Nu faci destule activități cu el, ca să își consume energia. Oferă-i activități care să-l solicite atât fizic cât și mental

| NiculaeNicoleta a răspuns:

Incearca sa iti izolezi fonic camera sau sa faci tutorialele cand e cainele la plimbare