| Mihai_Silviu_1997 a întrebat:

Va salut! Cum se calculează la decopertat pereții de glet vechi, gresia si faianță la un apartament de 96 metri pătrați? Sau cam cât ar costa?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Cel mai bine intri pe olx și întrebi acolo mai mulți meseriași în construcții din localitatea ta.
Bănuiesc că fiecare din ei ar trebui să vadă lucrarea chiar dacă aceasta nu cere vreo calificare. De asemenea poate că trebuie cărat molozul, și apoi dus la groapa de gunoi unde trebuie plătit.