| AlexDorinel a întrebat:

1.Care vaccin va ajunge in Romania, pfizer sau moderna?

2. Care din acestea este Mai bun?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Urmărește-l pe Rafila la Antena 3 și vei afla răspunsul. Noi suntem proști.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va ajunge la noi ala mai prost, stii cum e, livrarea incepe de la Vest la Est, si cand ajunge la Românica raman firimituri.

Vaccinul este mai bun sau mai rau in fuctie de cat de adânc intra. ( laughing )

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru T0T):

Cand recomandam Antena3 ca sursa de informa chiar ca suntem prosti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Astepti sa iti raspunda doctorii epidemiologi de pe TPU despre vaccin care e mai bun și etc? Vezi sa nu apara vreo 2 acum sa iti zica despre cum ne baga Bil Geiț cipuri