| teo18 a întrebat:

1. ce faceti voi cand va plictisiti?
2.cum scot o prietena afara din casa, adica sa vina la mine?
P. S : eu ma plictisesc acum de moarte

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Gaseste si ceva util sa faci

| DarQueen a răspuns:

1) citesc
2) numai Dumnezeu nu o poate muta din loc, dacă altfel nu vrea laughing

| DarQueen a răspuns:

Fără nu*, greșeli de tastare happy

| YoYoJuSt4U a răspuns:

1.Cand ma plictisesc, dau cate o petrecere(nu tot timpul) cu toti prietenii, dau muzica la maxim si ne distram.
2.Mergi cu ea la o pizza sau suc sau praji si spune-i sa isi mai aduca cativa prieteni.

Pont:Ca sa nu te plicti si mai tare, nu citi! Intra pe youtube.com pune niste muzica faina si invitati prietenele la tine sa va distrati