| acarata a întrebat:

Hello TPU! Ok, va pun la incercare cu un test de logica si atentie.

1. Doctorii iti arata o cada plina cu apa, o cana si o galeata. Tu cum
alegi sa golesti cada?

2. Sunt 3 camere in care esti obligat sa intri si sa alegi in care ai
vrea sa supravietuiesti:
- camera 1 o camera plina cu criminali inarmati pana in gat care te-ar
face franjuri imediat
- camera 2 o camera plina cu lei nemancati de 5 ani
- camera 3 o camera cu gaz toxic

3. Ce este odata intr-un minut, de doua ori intr-un moment si
niciodata intr-o o suta de ani?

Ia sa vad daca va prindeti! Hai bafta!

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

1.Scoti dopul de la cada
2.In camera 2, fiindca leii nu aveau cum sa supravietuiasca 5 ani fara mancare
3.Litera M
Astea sunt banale, mai grele nu ai?

2 răspunsuri:
| acarata explică:

@Anet, Nu am mai grele, ca pe astea le-am primit pe mail de la un prieten. Colegii mei de clasa le-au gresit pe toate (bine, unii doar 2 din 3). Oricum bravo ca te-ai prins! Funda e a ta!

| Lynnw534 a răspuns:

Anet e usor sa dai un search pe google oh go on