| FreddieM a întrebat:

10 chestii utile ca să te cunoști mai bine.
1. Orgasmul feminin și cel masculin ar trebui realizat prin conștientizarea corpului nostru (prin studierea tehnicilor și metodelor), dar fii conștient ca nimeni nu te va invata cum trebuie făcut să-l ajungi. Auto-erotismul este o experiență valabilă pe care o persoană trebuie să o poată trăi fără rușine.
2. Nu considerați niciodată copiii ca pe o extensie a voastră, sunt indivizi complecsi.
3. Vecinii nu sunt o ruleta metrica destinata măsurării viselor și proiectelor voastre, nu va lăsati niciodată să fiti influențat de străinii curioși.
4. Înainte de a va angaja, citiți contractul de muncă și drepturile dumneavoastră.
5. Mulțumește pentru ceea ce ai în fiecare zi, gândește-te la ceea ce ai și nu la ceea ce îți lipsește.
6. Lucrurile se cumpără când ai bani.
7. Privește oamenii în ochi.
8. Familia se bazează pe dragoste, nu pe sânge.
9. Dragostea în tinerete nu este veșnică, dar dacă o poți transforma, o relație va dura pentru totdeauna.
10. La sfârșitul vieții, ceea ce contează nu sunt banii, ci timpul petrecut cu cei dragi.

sursa: google

Cheers

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Auto-erotismul este o experiență valabilă pe care o persoană trebuie să o poată trăi fără rușine. De acord, dar asta nu te va ajuta să performezi mai bine cu o parteneră, căci un act hetero sexual reușit este o creație comună, și nu este niciodată reproductibil, și nici nu se poate baza pe reprezentări și trăiri solitare.

| Hammurabi a răspuns:

"6. Lucrurile se cumpără când ai bani."

Asta e adâncă rău de tot... laughing

| FreddieM explică (pentru Hammurabi):

E simpla, Hammurabi. Nu te imprumuta sa obtii neaparat ceva, sau mai pe scurt,, intinde-te cat ti-e plapuma''
Cheers

| Lukasssz a răspuns:

Hmmm interesant

Răspuns utilizator avertizat