| Punct a întrebat:

4 martie 1977...
Daca ai prins acest cutremur devastator, ce simteai in acel timp?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Eram la ţară, la bunici, mă trezise mama şi ieşisem pe prispă, mă ţineam strâns de un stâlp care se zdruncina cu mine, eram îngrozită şi fascinată în acelaşi timp, senzaţie pe care o am şi acum când e cutremur, în plus cel mai şocant a fost să aud absolut toate animalele din sat urlând, behăind, lătrând, mugind de parcă venea sfârşitul lumii...

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Nu eram pe vremea aia...

| Annitu a răspuns:

Nici măcar nu eram pe lumelaughing
avea tata 3 ani atuncihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-au trezit si singurul lucru e ca am intrebat unde mergem. Aveam 9 ani.

| dya_1106 a răspuns:

Nu ştiu...