| elena a întrebat:

Chai acum Realitatea Tv a anuntat ca va fi un cutremur devastator care va afecta Moldova, Basarabia, parca si Moscova...am prins stirea la final...ati auzit si alte informatii despre asa ceva?

Răspuns Câştigător
| jo a răspuns:

Imi pare rau, dar esti victima prostilor de la Realitatea. Titlul era SEISM DEVASTATOR si dedesubt scria "Un seism devastator nu va avea loc in curand." O manipulare ieftina si dezgustatoare. Oricum, pentru linistea ta, un cutremur nu se poate prevedea sau preveni. Asta e.

8 răspunsuri:
| Diav0la a răspuns:

God is busy, come to me! laughing

| Wtf9000 a răspuns:

In sfarsit vine Apocalipsa! Pocaiti-va!

| urbanghost a răspuns:

Incepu cutremuru' sau baui eu prea mult? :O

| gabimaris a răspuns:

S-a mai domolit criza si au inceput cu mediatizarea unui eventual cutremur? Astia vor sa ne tina mintea ocupata cu cate ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intro zi la ora trei dimineata.9 grade pe scara reich.si 7 grade celsius.vai vai vai. daca moare cineva dintre noi, eu plec la tara.nu mai vreau la bloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa crezi ma in tampeniile astea?"Realitatea tv, a anuntat ca va fi cutremur devastator"rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cine a anuntat?
Iar un clarvazator?
Cutremurul se afla de cat cu un min inainte
deci... teapa
si atunci incep pasarile si caini sa faca urat

| mihailmardare a răspuns:

Intreaba la radio erevan. este acelasi lucru!