| Milk Swan a întrebat:

6. In China se poate cineva casatori cu fratele surorii sale?
7. Ce se sarbatoreste la Munchen in fiecare an la 25 decembrie?
8. Ce fac indienii cu pieile de cai?
9. Un american care traieste in California poate fi inmormaintat la New York?
10. Cand a zis Lenin "Invatati, invatati invati!"?

Preluat: Culegere bancuri "Viata romantata a lui Bula".

P. S. Sa nu va uitati la raspunsurile colegilor, vreau sa vad si eu ce stiti, nu copiat!

Succes, K-a-ca-s-i!

4 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

6 - nu
7 - Craciunul
8 - tin caii in ele
9 - nu - este inca viu
10- niciodata daca a zis cum ai scris tu (el a zis invatati, invatati, invatati)

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

6. nu pentru ca sunt frati
7.craciunul
8. opincute de piele laughing
9. dupa ce moare poate fi inmormant... dar acolo unde are domiciuliu big grin ( sau cine stie ce legi mai au si aia tongue )
10.cand a predat laughing

| Alinaga a răspuns:

Nu ne poate casatorii cu fratele surorii sale pentru ca fratele surorii sale este si fratele ei deci sunt frati
pe 25 decembrie. sicer habar nu am cred ca craciunul
din pieile de cai isi fac haine
da normal ca poate
nu stiu

| Vyio a răspuns:

1. Nu, pentru ca sunt frati.
2. Craciunul.
3. Haine? thinking
4. Nu, pentru ca traieste, nu e mort.
5. Cand a vrut el? laughing