| Milk Swan a întrebat:

1. O fata mare moare si este inmormantata in varful dealului. De ce?
2. Un cioban are 100 de oi. In afara de o suta, mor toate. Cate oi i-au mai ramas?
3. Un negru are bretele verzi la pantaloni. De ce?
4. Un paznic de oapte moare ziua. Mai primeste pensie?
5. Unde a fost Lenin cand a scris capitalul?

Preluat: Culegere bancuri "Viata romantata a lui Bula".
P. S. Sa nu va uitati la raspunsurile colegilor, vreau sa vad si eu ce stiti, nu copiat!
Succes, Kacasai!

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

1. acolo e cimitirul, 2. 100? 3. sa nu ii cada pantalonii. 4. nu primesti pensie dupa ce mori. 5. Immm... Pe veceu?big grin nu o mai stiu pe asta...

HepHap
| HepHap a răspuns:

Primele vad ca ti le-au zis ceilalti. Ma bag direct la 5. Lenin era in planingul familial al parintilor sai care inca nu il concepusera la ora cand Marx scria Capitalul.

kratos
| kratos a răspuns:

1.De batranete...
2. 100.
3.Este extraterestru? big grinsau a cazut cutia cu vopsea pe eltongue
4.Nu.
5.Pe luna... laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

1.acolo este cimitirul... logic asa ar fi big grin
2. o oaie...au murit 99
3. brate la pantaloni? thinking si craci la bluza nu...laughing
4.pensie dupa ce moare nu mai ia... poate lua pensie de urmas sotia sau copii
5. in padure laughing

| asko a răspuns:

6 why did the chicken crossed the road?
succesuri

| Vyio a răspuns:

1. Pentru ca acolo e cimitirul...
2. 100
3. Pentru ca asa e modelul.
4. Nu
5. Pe scaun, la birou? laughing