| Milk Swan a întrebat:

11. Care este deosebirea dintre chilotii frantuzesti si cei ruseti?
12. O fantana are o adancime de 10 m. Pe peretele ei este un melc. Ziua urca 5 m, iar noaptea coboara 4 m. In cat timp ajunge sus?
13. De ce nu rade vaca?
14. Cand se bucura calugarii ca nu sunt casatoriti?
15. Voi puneti intrebarea!

Preluat: Culegere bancuri "Viata romantata a lui Bula". P. S. Sa nu va uitati la raspunsurile colegilor, vreau sa vad si eu ce stiti, nu copiat!

Succes, Kacasai!

4 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

11 - cei frantuzesti intra in fund - cei rusesti intra in cizme
12 - cred ca in 5 zile
13 - mulsa zilnic si "iubita" doar odata pe an (invers decat femeile) logic - nu le mai arde de ras.
14 - cand se spovedesc femeile.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

11. made in... big grin asta e diferanta
12. in 10 zile
13. ca i-se vede iarba dintre dinti rolling on the floor
14. rolling on the floorrolling on the floor cand sunt sus pe deal intr-o chiilie rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
15. altceva? big grin

| Milk Swan explică:

Va raspund la cele care le-am vazut ca nu prea s-a raspuns corect.
12. 6 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9 zile