| RAY a întrebat:

A incercat cineva de la bioderna sebium serum ce rezultate a avut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai rău m-a dezamăgit că a fost într-o nuanţă de piele universală, care era super închisă pentru mine.
Nu se întindea, rămânea groasă pe ten, nu îmi lasă porii să respire, era foarte lipicioasă.
Nici pe gratis n-aş refolosi.

14 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Eu de la Bioderma am incercat sapun. Nu a dat rezultate, in cazul meu.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Incep sa regret ca l-am luat

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Pai de cat timp il folosesti? Rezultatul poate diferi de la caz la caz, depinde de gradul severitatii al acneei. La mine a fost ceva mai ''serios''. Eu am scapat in proportie de 90% cu ajutorul cremei Effaclar Duo. Sapunul il luasem inainte, probabil de aceea nu a dat randament.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Pai cum tiam mai spus eu urmam tratamentul Effaclar Duo dar proasta aia de la farmacie mida dat crema asta pe net citesc numa de rau de el dar numa de bine de Effaclar Duo macar daca era ieftin dar m-a costat 95 de ron ca m-a pus sa cumpar ceva de spalat pe fata aiurea, maine merg la dermatolog eu am niste pete rosi pe fata pe partea dreapta atat, cosuri nu mia mai iesit de cand m-am lasat de dulciuri sau tratamentul a dat rezultate nu stiu

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Te-a costat 95 ron doar crema? Eu am luat la pachet crema+ gel de curatare din aceeasi gama si am dat vreo 75 ron. Pentru pete rosii sunt diverse tratamente. Dar e mai bine sa intrebi un specialist.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Nu 75 crema si mai ceva gen gel restul, faza e sa aiba rezultate

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Daca o vei folosi zilnic, o sa aiba rezultate. Si nu doar asta ci si alimentatia conteaza foarte mult!

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Voi vedea, multumesc

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Cu placere. Sper sa te ajute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am încercat un fond de ten de la Bioderma.
Nu mi-a plăcut, nu recomand.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De ce nu ti-a placut lia?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

O arunc la gunoi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cel mai rău m-a dezamăgit că a fost într-o nuanţă de piele universală, care era super închisă pentru mine.
Nu se întindea, rămânea groasă pe ten, nu îmi lasă porii să respire, era foarte lipicioasă.
Nici pe gratis n-aş refolosi.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Nu,a dat rezultat în cazul meu.Pentru mine a funcționat două produse de la Avon, care în doar 2 săptămâni a redus considerabil starea acneei. Dacă te interesează produsele imi poți spune și miine eu ți le spun care sunt.