| gianinutza a întrebat:

A incercat cineva metoda asta de slabit: dimineata pe stomacul gol bea un pahar cu apa calda in care ai stors sucul de la 1/2-1 lamaie?

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, unchiul meu. Nu are niciun efect.

| Piscotel a răspuns:

Ei, nu am incercat dar nu cred ca are vreun efect.
Nu merita sa te chinui cu metode d-astea de slabit, sport si o dieta sanatoasa e tot ce ai nevoie.

| kara a răspuns:

Ca sa nu iti strici stomacul cu lamaia pe stomacul gol, sa stii ca este suficient sa consumi apa plata calda indiferent de momentul din zi cand bei apa, si e foarte ok sa bei apa calda si in timpul sau dupa masa. Ajuta la slabit prin grabirea arderilor grasimilor. Dar nu e suficient ca tu bei apa calda, daca nu ai grija si de alimentatie. De notat: "apa calda" inseamna "apa calda", nu "apa fierbinte"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede ca functioneaza...ar functiona zic eubig grin. Merita sa incerci!thinking
Incercarea moarte n`are...credbig grin, ca doar nu mori de la suc de lamaie!straight face laughing

Batfa`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa-mi imaginez ce "razboi" va fi in stomacelul tau atunci cand sucul gastric va intalni acidul citric. Nu incerca, iti va parea rau. Mai bine incearca niste paine toast cu putina cafea naturala, asa, cat sa-ti inseli foamea.