| angel30 a întrebat:

A incercat cineva Normaderm Hyaluspot de la Vichy? daca da...este buna sau doar se fac reclame aiurea?

3 răspunsuri:
| yourprincess a răspuns:

Eu am incercat-o! e buna

| Epigonul a răspuns (pentru yourprincess):

Nu vrei sa detaliezi putin? De cate ori te-ai dat, in cat timp se vad efectele, de ce tip de acnee suferi? Aici sau pe privat daca vrei.

| angel30 explică (pentru Epigonul):

Nu am folosit-o inca.iar efectele cica in 48 de ore dispar cosurile fara sa lase urme...de ce tip de acnee sufar? adica? daca te referi daca este severa nu, nu este ci este "normala" sa zic