| RoxiiSiAtat a întrebat:

A mai facut cineva endoscopie? Cum e?

2 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Da.eu am făcut. îţi bagă un tub până în stomac să vadă ce afecţiuni ai la nivelul lui. faza naşpa e că nu poţi mânca înainte să mergi la endoscopie, ca să se poată observa totul aşa cum trebuie. da] nu trebuie să îţi fie frică, o să fie totul ok.nu e chiar aşa rău precum sunăhee hee

| Delia a răspuns:

Am facut si normal ca nu e placut, dar nu patesti nimic si vei trece peste. Daca mai doresti detalii, scrie-mi pe prv.Succes!