| anonim_4396 a întrebat:

A mai facut cineva PUNCTIE EVACUATORIE la genunchi ca urmare a unei entorse? Mie de exemplu mi s-a umflat din nou genunchiul dupa cateva zile.si nu stiu ce sa fac! Daca sunteti sau ati fost in aceeasi situatie.va rog spuneti-mi cum v-ati recuperat.

1 răspuns:
| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

Dupa punctie te recuperezi in general f bine. nu doare si nu e o chestie cine stie ce. in schimb daca genunchiul e lezat s-ar putea sa nu mai poti face performanta niciodata. in rest nu sunt probleme