| Hyung17 a întrebat:

A mai vrut cineva sa cumpere banane de la Kaufland si a simtit ca sunt calde ( fierbinti )?
Choar si punga s-a aburit
De la ce oare?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fierbinti de sex poate. Si banana mea e fierbinte cand vad niste craci mari frumosi

| RAY a răspuns:

Se poate ca in kaufland sa fie cald si astfel cand ai iesit afara sa apara acest fenomen, dar sa fie fierbinti nu am auzit asa ceva, adica cum e posibil asa ceva? bananele erau fierbinti in magazin? cand ai ajuns cu ele acasa?