| iKaiju a întrebat:

Am fost la kaufland si era o pungă desfăcută pe raft si cum eram cu prietenii am luat cate un jeleu din punga si am plecat rapid spre raionul cu sucuri, se intampla ceva? Adica punga era deja desfăcută si daca lucrați la kaufland va rog nu ma dati afara.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca personalul care priveste si analizeaza imaginile care sunt oferite de camerele de supraveghere montate si amplasate peste tot in magazin, au vazut ce ati facut si fiindca sunteti inregistrati in baza lor de date, atunci cand vei mai merge in acel mgazin, unul din personalul de paza si supraveghere te va urmari discret dar cu multa atentie sa vada cum te comporti si ce faci in timp ce esti in magazin.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum tot ce e desfăcut și comestibil se mănâncă de personal in spate, nu ai de ce sa te simți vinovat laughing

| Ely1234567 a răspuns:

Nu ți se întâmplă nimic stai liniștitwinking