| Marius131415 a întrebat:

A practicat cineva de aici mindfulness? Exista terapeuti care fac asta?

Răspuns Câştigător
| Dorotheea21 a răspuns:

Nu știu ce a zis. Caută pe Google despre mindfulness și găsești informații și terapeuți.

3 răspunsuri:
| Dorotheea21 a răspuns:

Soția lui Dacian Cioloș practică. Dacă plătești, poți să te duci la câteva ședințe. Nu știu cât costă o ședință, nu practic.

| Marius131415 explică (pentru Dorotheea21):

Pai și a zis ceva au efecte?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Marius131415):

Nu știu ce a zis. Caută pe Google despre mindfulness și găsești informații și terapeuți.

| CalinFloka a răspuns:

Este un joc / activitate cu cartonase, cu motive de multumire pentru fiecare zi, care te ajuta sa constientizezi clipa si sa te bucuri de micile bucurii ale vietii - https://www.ioanaflorea.ro/......cartonase/