| DDCC a întrebat:

Aș vrea să le mulțumesc tuturor userilor de pe acest site care ajută pe ceilalți cu o vorbă bună, cu un sfat, mai ales când cineva chiar are mare nevoie de asta, precum și celor care ajută nu numai online ci și în viața de zi cu zi.
Nu putem face o lume mai bună (asta cred la momentul actual) însă ne putem da măcar silința să lăsăm (noi toți) ceva bun în urma noastră.
"Întrebarea" am mai postat-o odată și a fost ștearsă (nu înțeleg motivul). De ce am mai pus-o odată? Fiindcă e o "întrebare" care mi-a venit în minte și am simțit că vreau s-o postez.
happy

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu nu văd nicio întrebare în postarea ta cu excepția uneia la care îți răspunzi singur.

| LoveSleep a răspuns:

E trecut de 10, du-te la somn.

| Doub a răspuns:

Imi place ca pui "intrebare" in ghilimele. Foarte interesant.