| JulyDreams a întrebat:

Aajutor TPU! Mi-au iesit multe cosuri mici pe tot capul. Ma mananca groaznic mai ales daca pun mana. Doctorul meu nu mai lucreaza ca se teme de Corona. Asa ca ce sa fac? I-am aratat poze da nu e prea sigur. E bun Zineryt?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie foliculita uitate atent dacă coșurile au cap alb de regula e produs de stafilococ sau acnee sau pot fi pe baza de stres

| JulyDreams explică (pentru anonim_4396):

Unele au lichid galbui asa... mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru JulyDreams):

Da ai grija sa nu le spargi ca poți rămâne cu semne poate fi eczematida, foliculita mai așteaptă 2 săptămâni și te poți duce la dermatolog.

| Justme32 a răspuns:

Uscăciunea pielii datorită schimbării de temperatură sau transpirație excesivă. Spălăte bine pe toată fața cu apă nu doar săpun. Și săpunul poate usca