| anonim_4396 a întrebat:

Această întrebare este pentru băieţi.
Câţi dintre voi, a-ţi vrea să vă căsătoriţi cu o fată virgină?

" Cum e când cunoști o fată virgină?
Îți spun eu! Vei fi mulțumit și te vei simţi în siguranţă că tu poţi fi unicul băiat din viaţa ei din acest punct de vedere şi ai un avantaj dacă ii demonstrezi faptul că o iubești cu adevărat. Dar cum e atunci când cunoști o fată care s-a culcat cu un băiat, doi, trei sau o sută?
Atunci apar problemele, când te gândești că poate ea îl mai iubește sau ei nu i se pare un lucru delicat și special să facă dragoste cu tine, pe când tu acorzi o importanţă mare acestui fapt." -Antonio Popa Stepanov-Tainele iubirii-

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Atata timp cat ma iubeste sincer si pur, nu dau 2 bani pe o bucata de himen happy Conteaza doar ce vrea ea, conteaza ca doar pe mine ma vede actual, nu ca in urma ei a mai avut 2 3 5 10 prieteni. Conteaza ca ACUM eu sunt pe primul loc.

8 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Cu o fata virgina poti sa nu fi bun in pat pentru ca orice ai face tot nu poate fi pretentioasa...

Dar cu una cu experienta... arunca cu papucii in tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ichnat):

Ar trebui să ai mai multe domnișoare pentru a nu te face de rușine, și să rămâi întreghee hee

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Pentru unii o fata virgina e ca un trofeu, ca un premiu. pentru mine e doar un copil mic, pe care trebuie sa il invat tot, asa ca las onorea altora, prefer o campioana in pat

| Ichnat a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru ingrijorarea ta! happy Nici nu stii cat apreciez! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ichnat):

Am încărunțit de grijă. laughing
Apreciezi glumele mele proaste blushing nici nu știu ce să spun.

| Ichnat a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi plac glumele proaste... deoarece si eu le practic! tongue

| Ichnat a răspuns (pentru anonim_4396):

Accepti sa intri la mine in lista de prieteni pentru conversatii lungi si plictisitoare? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ichnat):

Nu strică, nu? laughing