| ramon2473 a întrebat:

Aceste intrebari trebuiau sa le scriu la contacte, dar mi s-a raspuns robotic de fiecare data.
-De ce nu exista o transparenta in site? Ma refer la toti adminii. Undeva jos, sa fie scris numele adminilor, anii si ocupatia in site
-De ce nu se face situatia voturilor in timp real si de ce nu, cine au votat pentru cine?
-De ce unii useri au raspunsuri din partea adminilor in cateva minute iar altii asteapta mult si bine.
-De ce aveti voi, userii anului, obiceiul ca dupa ce va vedeti cu funda de user al anului sa priviti de sus ceilalti useri?
-De ce unii useri, medaliati cu ce am zis mai sus, au aprecieri peste aprecieri din partea editorilor. Vad alte raspunsuri care fac toti banii si nu au nicio apreciere.
-Cand va cumparati spray-ul cu „banii" castigati din site, ma dati si pe mine, sa miros frumos?
-De ce nu imi apare poza la profil? Defectiuen tehnica sau nepasare. Sau trebuie sa scriu vorbe mieroase la contact?

3 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Ca orice lucru in lumea asta, nimic nu este perfect si totul este perfectibil. Nu o sa primesti un raspuns aici la atatea intrebari, te pot ajuta doar cu promisiunea ca o sa te dau si pe tine cu spray si cu sfatul sa mai astepti cu poza de profil, nu se incarca instant. Sa ai o zi frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Ironwin a răspuns (pentru ramon2473):

Deja este prea mult, de obicei de pe o zi pe alta se actualizeaza, cel putin in cazul meu. Ce sa zic mai incearca o data, poate a doua oara este cu noroc happy