| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile am pus o intrebare simpla si am fost jignit din primul raspuns.Inteleg ca mai sunt si oameni frustrati dar se pare ca a primit si 2Inteligentstraight face Puteti sa va uitati la intrebare. Saitu asta e de caterinca? e facut pentru cocalari. care-i treaba pe aici?

Răspuns Câştigător
| Deeviiil a răspuns:

Hei:* Acum m`am uitat si eu la intrebarea aceea si la raspunsuri.Intradevar primul` o fost cam prea...
Pai in primul rand trebuia sa specifici ca ai mana in ghips si ca de aia nu ai putut schimba apa din acvariu, pentru ca asa fiecare o crezut altceva si in alt mod ex[ca nu vrei si nu poti schimba apa dintr`un acvariu]data viitoare specifica si lucrurile aceleahappy
referitor la site: nu este o caterinca si nici facut pentru cocalari...
Dar sunt unii care raspund la misto sau pun niste intrebri de ramai---> straight face:O " ei nu inteleg ca acest site este facut pentru a ajuta oamenii, de a le da sfaturioh go on [nu ca unii care numai sa se bage in seama sau sa dovedeasca cat de prosti is ca altfel nu pot zicecall meu]
Sper sa intelegi si sa nu te superihappy Data viitoare specifica si amanuntele esentiale:*
Ciao>big grin

1 răspuns:
| marcelboss a răspuns:

Hey imi cer scuze daca team jignit am fost nervos in acea zi da nu daca ziceai ca ai mana in ghips era alceva dupa cum spuneam daca ai un numar mare de pesti trebuie schimbata apa cel tarziu la 5 zile. bafta