| UnholySaint a întrebat:

Acum cateva zile a avut loc o explozie la o baza militara in Rusia.Credeti ca poate fi vorba de un nou Cernobal?
https://stirileprotv.ro/......clear.html

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pe ruşi nu prea mai am cum să îi cred.Aşa că dacă ei zic că nu e nimic grav, cred că e destul de grav.

| lilith16 a răspuns:

Nu merge link-ul, poate e stire falsa

aparent ai dreptate dar au confirmat si citez "Nu au fost emanate chimicale dăunătoare în atmosferă, iar nivelul de radiații este normal"

| UnholySaint explică (pentru lilith16):

Scuze,sper sa mearga linkul asta, iar daca nu merge copiaza tot textul linkului si dai paste pe google, nu e asa de greu.

https://stirileprotv.ro/......putin.html

| UnholySaint explică (pentru lilith16):

Sau si mai usor intra pe un site de stiri ca deja e pe toate.

| lilith16 a răspuns (pentru UnholySaint):

Am observat, am gasit si video si încep sa ma îngrijorez, ar zice ei ca nu e grav sa nu se speriem dar nu stiu ce sa zic, pare grav

| UnholySaint explică (pentru lilith16):

Nu cred e cceva care o sa ajunga pan aici.Dar e ceva care trebuie luat ca un studiu de caz.

| lilith16 a răspuns (pentru UnholySaint):

Ajunge, in aer ajunge

| lilith16 a răspuns (pentru UnholySaint):

Nu ziceam ca nu merge, i-am dat copy dar nu mai era articolul, a fost sters, la asta ma referam