| anonim_4396 a întrebat:

Acum două nopți am visat că am călătorit în timp (în trecut), mai exact în anul 2013. Pe cât a fost de ciudat, pe atât a fost de frumos acest vis...asta pentru că m-am simțit din nou copil. big grin
Întrebarea mea este dacă voi ați avut vise ciudate sau interesante...și dacă ați putea să le povestiți. happy

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca metidez profund am vise foarte lucide, iti trimit mesaj pe discord

| Celcestietot a răspuns:

Te-ai gândit la copilărie în ultimul timp?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Cred că da, însă nu obsesiv...

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ca de aceea ai avut acel vis big grin.

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

Când te gândești la ceva. Cam aia visezi. Și eu pățesc.

| ioan452 a răspuns:

Nu știu dacă Numa la mine dar de multe ori am vise lipsite de orice logica. Nu are rost sa povestesc.