| PlAC a întrebat:

Hai ca va parasesc si eu. Mi-a parut bine sa mai corespondam pe acest site!

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Maaai staai, nu plecaabatting eyelashes

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu plecaaa!crying Te rog frumos nu parasii site-ullllll!cryingCe ne facem noi fara tineeeee?cryingbroken heartTe imploram ramaaaaaai!broken heart Ne distrugi daca tu pleeeeeci!cryingcryingcrying

| Flav a răspuns:

Aha, bine pa.

| lia a răspuns:

Si acum eu ar trebui sa incep sa plang?
Hmmmm! Daca stiam, ma dadeam si eu cu un rimel rezistent la apa!

| anad a răspuns:

Adica iti stergi contul? De ce? Din cand in cand(daca ai timp si chef) poti sa intri sa-ti revezi profilul, sa vezi ce ai intrebat sau ai raspuns si chiar sa mai raspunzi. N-o sa mai deschizi un calculator? Oricum, bafta!

| Hmmmm a răspuns:

Dar dc pleci?
si mie mi-a fact placere, desi nu am vb niciodatalaughing...

| adi4ever a răspuns:

Ce pot spune pa iti dau dreptate si eu am inceput sa ma plictsesc de acest site creca te urmez...

| lexony a răspuns:

Si mie. Multa bafta.big grin

| PlAC explică:

Hai ca m-am razgandit.Sunteti foarte tari si mai raman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde vii, unde te duci? ei de ce ne paraseti? Drum bun.

| wdsasd a răspuns:

De la ora asta te culci?