| LauraaBlack a întrebat:

Buna :X! Credeti ca Adrian Tutu merita sa castige Romanii au talenthappy?
Daca nu credeti ca el merita atunci spuneti cine credeti ca ar fi meritat >:.

Răspuns Câştigător
| Anaa_6343 a răspuns:

Laura, mie mi-au placut amandoi, Adrian Tutu si Cosmin Cosmin Agache.
Cred ca da a meritat sa castigehappy.
Este destul de bun, " destui de buni amandoi ".
Oricum Cosmin Agache castiga si el destui banii.naii vazut ca a aparut la reclama cu tipul alaa? este inca inceputul.o sa apara la multe posturi.o sa se lanseze singurhappy. fara ajutorul celor de la " Romanii au talent ".
Cum l-a luat sa faca reclama, asa o sal ia in continuare la mai multe festivitati:d.
Fundaasmug?

2 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Cosmin Agache

| Danyel a răspuns:

A meritat din plin!